login: hasło:

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do współpracy osoby na stanowisko:

Psycholog Opiniujący

Miejsce pracy: Twoje miasto i województwo

Nr ref.: PO/2017/CNOIUM

Zadania:

  • diagnoza psychologiczna w miejscu zamieszkania badanego,
  • współpraca z osobami niepełnosprawnymi i ich rodzinami,
  • przeprowadzenie wywiadu środowiskowego,
  • sporządzanie opinii psychologicznyc.

Wymagania:

  • tytuł magistra psychologii lub neuropsychologii,
  • specjalizacja z zakresu psychologii klinicznej lub psychologii sądowej,
  • doświadczenie w sporządzaniu opinii psychologicznych oraz diagnozie psychologicznej,
  • biegłość w posługiwaniu się narzędziami diagnostycznymi, testami psychologicznymi,
  • gotowość do pracy w terenie, w miejscu zamieszkania badanych,
  • doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi i ich rodzinami,
  • mile widziane doświadczenie w opiniowaniu w sprawach o zadośćuczynienie.

Oferujemy:

  • umowę o współpracę,
  • atrakcyjne warunki finansowe: gwarancja cen minimalnych, zapłata zawsze w terminie,
  • nie jest wymagana działalność gospodarcza,
  • rozpoczęcie współpracy nie wiąże się z żadnymi opłatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz oferty e-mail: tomasz.rosa@cnoium.pl lub pocztą na adres: Centrum Niezależnego Orzecznictwa i Usług Medycznych, Tomasz Rosa, 80-210 Gdańsk, al. Zwycięstwa 48.

Uprzejmie informujemy, że nie zwracamy przesłanych dokumentów oraz zastrzegany sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Kontakt  |  Nota prawna  |  Polityka prywatności  |  Regulamin  |  FAQ  |  Mapa serwisu