login: hasło:

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do współpracy:

Centra Diagnostyczno-Lecznicze

Nr Ref.: CDL/2016/CNOIUM

Zadania:

  • kompleksowa diagnoza stanu zdrowia Pacjenta,
  • wydanie opinii o stanie zdrowia,
  • leczenie skierowanych Pacjentów

Wymagania:

  • specjalistyczna kadra medyczna w minimalnym zakresie specjalizacji: ortopeda, neurolog, psychiatra, okulista,
  • kompletna diagnostyka, zaopatrzenie farmaucetyczne i sprzęt ortopedyczny,
  • komfortowa infrastruktura dla Pacjenta,
  • zakwaterowanie Pacjenta i jego opiekuna.

Oferujemy:

  • umowę o współpracę,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • gwarancję zapłaty - bezpieczeństwo obrotu finansowego,
  • bezpłatną promocję usług Partnera CNOiUM.

Zainteresowane podmioty prosimy o przesłanie oferty, referencji i zdjęć placówki, na adres: Centrum Niezależnego Orzecznictwa i Usług Medycznych, Tomasz Rosa, 80-210 Gdańsk, al. Zwycięstwa 48 lub e-mail: tomasz.rosa@cnoium.pl.

Uprzejmie informujemy, że nie zwracamy przesłanych dokumentów oraz zastrzega sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Kontakt  |  Nota prawna  |  Polityka prywatności  |  Regulamin  |  FAQ  |  Mapa serwisu